Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Barcelona e kërkon mesfushorin e Manchester United

Prizren Post | 10:55 - 25.05.2017

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Sport raporton se Barcelona do të tentojë ta sjellë në “Camp Nou” mesfushorin spanjoll gjatë afatit kalimtar të verës.

Trajneri i ardhshëm i Barcelonës, Ernesto Valverde, ka punuar me Herreran në Athletic Bilbao dhe raportohet se është i etur për ta pasur atë përsëri në ekip, transmeton Express.

Herrera e ka vetëm edhe një vit të mbetur në kontratën aktuale në “Old Trafford”.

“Blaugrana” ka shpresa se mund ta bindë lojtarin që të mos nënshkruajë kontratë të re me United.


Etiketa:
Arivisti Company