Arrestohet një hajn i mitur në Prizren


E enjte, 13 Qershor 2019

PRIZREN – Gjatë muajit të kaluar në Prizren një grua e komunitetit turk ka informuar policinë se një i dyshuar i panjohur nga xhepi ia kishte vjedhur para të gatshme.

Njësia policore gjatë ditës së djeshme ka arritur ta identifikojë dhe arrestojë të dyshuarin e mitur, i cili me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Etiketa: , , ,
Të fundit