Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Barcelona në kërkim të një mbrojtësi

Prizren Post | 08:47 - 11.10.2015

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Skuadra e Barcelonës është duke e kërkuar një qendër-mbrojtës, shkruan Mundo Deportivo.

Lojtarët aktual të mbrojtjes së katalunasve ose po lëndohen shpesh ose janë duke u kaluar vitet, gjë që i ka shtyrë drejtuesit e klubit të mendojnë për transferimin e një mbrojtësi qëndror.
Sipas Mundo Deportivos Barça është duke vëzhguar tre mbrojtës aktualisht.

Jose Maria Gimenez i Atletico Madridir, Marquinhos i PSG-së dhe John Stones i Everton, janë në radarin e Barcelonës dhe njëri nga ta mund t’i bashkohet klubit.


Etiketa:

Bëni një koment