Ky është formacioni i mundshëm i Kosovës kundër Azerbajxhanit


E premte, 7 Shtator 2018

Përfaqësuesja e Kosovës ndeshjen e parë në Ligën e Kombeve do ta luaj në udhëtim tek Azerbajxhani.

Të besuarit e trajnerit Bernard Challandes vijnë në këtë takim pas katër fitoreve radhazi në ndeshje miqësore.

Kosova dhe Azerbajxhani do të ndeshen mes vete në Baku me fillim nga ora 18:00 me kohën tonë lokale.

Formacioni i mundshëm i Kosovës: Ujkani, Vojvoda, Rrahmani, Aliti, Paqarada, Shala, Kryeziu, Rashica, Celina, Zeneli, Nuhiu.

Etiketa: , , ,
Të fundit