Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Punimet infrastrukturore në Parkun e Biznesit po vazhdojnë

Prizren Post | 20:09 - 15.05.2020

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

PRIZREN – Kryetari i Komunës së Prizrenit, Mytaher Haskuka, sot vizitoi Parkun e Biznesit, ku po vazhdojnë punimet për rregullimin e infrastrukturës, pavarësisht situatës së krijuar nga pandemia.

Aktualisht në këtë zonë po zhvillohen punimet e kanalizimit dhe ndërtimit të rrugëve në blloqet e mbetura, ndërkaq së shpejti do të fillohet edhe vendosja e rrethojave përreth.


Etiketa:

Bëni një koment