Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Milani i bashkohet garës për Candrevan, gati të paguaj klauzolën

Prizren Post | 16:10 - 13.07.2016

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Milani i është bashkuar ‘luftës’ me Napolin për shërbimet e mesfushorit të Lazios, Antonio Candreva.

Italiani ka kërkuar të largohet nga Lazio këtë verë, por ata nuk do ta lënë të largohet me një çmim të lirë. Inter janë tërhequr nga gara pas çmimit të kërkuar prej 25 milionë euro, duke e lënë skuadrën e Napolit në një pozicion më të mirë.

Megjithatë, sipas Il Messaggero marrëveshja duket se ka ngecur në ditët e fundit, potencialisht më shumë se një mosmarrëveshje të pagave, dhe se Milani janë duke kërkuar për të përfituar


Etiketa:

Bëni një koment