Një uragan sapo goditi Evropën, mijëra persona pa energji elektrike


E hënë, 16 Tetor 2017

Fluturimet janë ndaluar dhe autoritet kanë paralajmëruar se qytetarët mund të jenë në rrezik për jetën.

Ofeia vjen pikërisht në 30 vjetorin e Stuhisë së Madhe të vitit 1987, që vrau 18 njerëz.
Irlanda mbylli shkollat  dhe rreth 130 fluturime në aeroportin e Dublinit u anuluan. 

Etiketa: ,

Leave a Reply