Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Hoxhaj: Prizreni me shumë përkrahës të Fillimit të Ri (Foto)

Prizren Post | 22:38 - 22.05.2017

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Në një takim me përkrahës të PDK’së, Hoxhaj ka publikuar fotografitë ku shihet duke pirë çajin e zi tradicional.

Madje, Hoxhaj në postimin e tij ka treguar se sipas tij nuk ka më të mirë se çaji për ta mbajtur koncentrimin në fushatën dinamike që po zhvillon partia e tij.

“Asgjë më i mirë se çaji për ta mbajtur formën dhe koncentrimin në fushatën dinamike të PDK-së nëpër Kosovë. Në Prizren me shumë përkrahës të Fillimit të Ri patëm një bisedë shumë të këndshme ndërkohë që shijonim çajin e shijshëm të këtij qyteti”, shkruan Hoxhaj në faqen e tij në Facebook.

Enver Hoxhaj, sot ka vizituar një gjellëtore në Prishtinë, ku ka ngrënë drekë me kolegët e tij të studimeve, në shenjë nostalgjie për kohën kur ishin studentë dhe e frekuentonin këtë vend.


Etiketa:

Bëni një koment